Onlıne Randevu Al

Vadistanbul Diş Kliniği & Tedavi Fiyatları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Blog
  4. »
  5. Vadistanbul Diş Kliniği & Tedavi Fiyatları
Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Vadistanbul Diş Kliniği

Vadistanbul diş kliniği sizlere bu alanda en iyi destekleri sunar ve yardımcı olur. Dişinizde yaşadığınız her türlü sorun v e rahatsızlıkla birlikte aynı zamanda rutin kontrollerin yapılması içinde başvurabilirsiniz.

Uzmanlarımız sizlere son derece etkili ve başarılı bir şekilde destek olmaktadır.

sarıyer diş kliniği

Diş bakımı ve ağız sağlığı son derece önemli ve üzerinde durulması gereken konuların başında gelir. Ağız ve diş sağlığının korunması ve düzeltilmesi için düzenli olarak uzman bir kliniğe ve uzmana görülmesi gerekir.

VADİSTANBUL DİŞ KLİNİĞİ

Vadistanbul diş kliniği olarak ağız ve diş sağlığı konusunda ihtiyaç duyulan tüm işlemleri yapıyor ve bizleri tercih eden değerli hastalarımızın sağlıklı olmasını sağlıyoruz.

Ağız ve diş sağlığının korunması ve gerekli şekilde müdahale edilmesi için sizlere yardımcı oluyoruz. Uzman kadromuz ve gelişmiş kliniğimiz ile her türlü ağız ve diş rahatsızlığında müdahale edebiliyoruz. Kliniğimizde birçok alanda destek sağladığımızı söyleyebiliriz.

Vadistanbul diş kliniği arıyorsanız en doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Uzman kadromuz sizlere yardımcı olmak ve yaşadığınız ağız ve diş problemlerinin düzeltilmesi için destek oluyoruz. Muayene olmak ve yaşadığınız ağız ve diş sorunlarına çözüm istiyorsanız bizlere ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Sonrasında detaylı muayene ile tedavi olabilirsiniz.

Vadistanbul diş ücretleri incelendiğinde yapılan tedaviye göre ücret belirlendiği söylenebilir. Diş hekimliği alanında birçok tedavi olduğu için net bir fiyat bilgisi vermek güçtür. Dental uygulamalarda malzeme kalitesinin fiyat politikasına yansıdığı unutulmamalıdır. Ayrıca kullanılan malzemelerin kalitesine göre de ücretin belirlendiğini söyleyebiliriz. 

Sizlere ne kadar uzman bir doktor yardım eder ve ne kadar iyi bir tedavi süreci geçerse o kadar faydalı olacaktır. Genel olarak ücret bilgisi almak için öncesinde muayene olmanız gerekir. Muayene sonrasında doktorunuz tedavi sürecini planlayacak ve sizlere bu konuda bilgi verecektir. Vadistanbul diş kliniği olarak bizler birçok ağız ve diş sorununda sizlere destek oluyoruz. Randevu alarak sizler de hem muayene olabilir hem de tedavi süreci ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Sonrasında da gerekli tedaviyi olarak sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Uyguladığımız Popüler Tedaviler

estetik diş implantları

İmplant ve Çene Cerrahisi

İmplant ve çene cerrahisi, diş hekimliğinde diş, çene ve ağız boşluklarında meydana gelen sorunların tedavisinin yapıldığı önemli bir branştır.Bu branşta; komplikasyonlu ve gömülü dişlerin çekimi, tümör ve kist tedavileri, 20 yaş dişlerinin çekilmesi ve çene kırıklarının tedavi edilmesi sağlanır.
kanal tedavisi türkiye

Kanal Tedavisi

Enfekte olmuş veya çürümüş dişlerin kurtarılabilmesi için kanal tedavisi yapılır. Bu tedavi sayesinde dişler kurtarılabilir ve eskisi gibi sağlıklı olur.Bu tedavi sürecinde hastalar herhangi bir ağrı hissetmez ve kısa sürede tedavi tamamlanır.
estetik diş hekimliği nedir

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği kişilerin yüzüne, çene yapısına ve damaklarına uygun olarak diş tasarlanması işlemlerinin yapıldığı bir alandır.Bu tedavi sırasında kişilerin ön dişleri tamamen değiştirilebilir.
wireless orthodontics treatment

Ortodonti

Güzel bir gülüşün önüne geçen seyrek ve çarpık diş sorunu ile çene problemleri, ortodonti bölümü sayesinde tedavi edilir ve düzeltilir.Kişilerin çene ve diş yapısı en iyi haline getirilmek için gerekli tedaviler yapılır.
Pedodonti-Cocuk-Dis-Hekimi-Ekiz-Kids

Çocuk Diş Hekimliği

Çocuklarda ağız ve diş sağlığı çok daha önemli ve üzerinde durulması gereken bir konudur. Ağız ve diş sağlığının korunmasına ne kadar erken yaşta başlanırsa o kadar ileride yaşanacak sağlık sorunları engellenebilir.Çocuk diş hekimliği de bu alanda destek veren bir anabilim dalıdır.
Dis-eti-cekilmesi

Periodontoloji

Periodontoloji anabilim dalı, dişlerin çevresinde yer alan sert ve yumuşak dokuların tedavi edilmesi ile ilgilenir.
teeth whitening in turkey

Diş Beyazlatma

Dişlerin yüzeyindeki sararmaların giderilmesi için yapılan tedavileri kapsar.Diş minesinin temizlenmesi ve genel olarak beyazlatılması için gerekli çalışmalar yapılır.
Dental-Spa-Ekiz-Clinic-Maslak

Dental SPA

Dental spa total bakım programlarımızda ise hastalar tek bir paket ile diş taşı temizliği, diş eti tedavisi ve bakımı, plak temizliği ve beyazlatma uygulamasından yararlanabiliyor.
Bruxism diş sıkma tedavisi

Diş Sıkma Tedavisi

Diş sıkma problemi birçok ağız ve diş sorununa neden olduğundan dolayı mutlaka düzeltilmesi gerekir.Diş sıkma tedavilerinde de bu sorunu düzeltmeye yönelik tedaviler uygulanır.
faq

Sıkça Sorulan Sorular

Vadistanbul Diş Tedavisi Fiyatları & Ücretleri

Tedavi edilecek diş sağlığının durumuna göre fiyatlandırma değişmektedir. 

Vadistanbul Diş Tedavisi Nasıl Yapılır?

Diş tedavileri son derece dikkat ve uzmanlık gerektiren çalışmalardır. Bu konuda zaten gerekli eğitimi alan ve uzmanlaşan kişiler destek verir.

Tedavi sırasında öncelikle gerekli tetkikler yapılır ve ağız ve diş sağlığını olumsuz etkileyen durumlar tespit edilir. Sonrasında ise tedavi süreci planlanarak tedavilere başlanır.

Kişilerin ağız, çene ve dişlerinde birçok sebepten dolayı sorun yaşanabilir. Bu sorunlar doğuştan veya genetik olabileceği gibi aynı zamanda sonradan da olabilir.

Sorunun kaynağı ne olursa olsun Vadistanbul diş tedavisi Ekiz Clinic bünyesinde yapılabilir.

Vadistanbul diş tedavisi desteği için bizlere ulaşabilir ve yaşadığınız sorun her ne olursa olsun destek alabilirsiniz. Ağız, diş ve çene yapınızda meydana gelen sorunların kısa sürede düzeltilmesi için sizlere destek oluyoruz. Gerekli tedavi planlaması ve uygulamaları ile kısa sürede tedavinizi tamamlıyoruz.

Vadistanbul Diş Çekimi

Diş çekimi genel olarak diş tedavilerine geç kalınması ve artık dişlerin kurtarılamayacak duruma gelmesi sebebi ile başvurulan bir tedavi yöntemidir.

Diş hekimlerinin en son çara olarak düşündüğü bu tedavi de ne yazık ki artık yapılabilecek başka bir şey kalmamıştır.

Çürüyen ve enfekte olan dişler erken müdahale edilmediğinde kurtarılamayacak duruma gelir. Bu durumda da yapılması gereken mecburen dişlerin çekilmesidir.

Diş çekimi sırasında hastanın ağzında, o bölgede uyuşturma sağlanır. Bu sayede hasta yapılan işlemi hiç hissetmez. Kısa sürede diş çekilir ve hasta bu durumdan kurtulur. Sonrasında hastanın talebine göre bölgeye takma veya sabit diş yapılabilir. Vadistanbul diş çekimi desteğimiz için bizlere ulaşabilir ve bu konuda yardım alabilirsiniz.

Vadistanbul Dişçi Nasıl Bulunur?

Vadistanbul dişçi nasıl bulunur ve kimlerden destek alınır merak ediyorsanız bilgi vermek istiyoruz.

Öncelikle ağzı ve diş sağlığınız için kimlerden destek aldığınız çok önemlidir. Destek alacağınız kişi ne kadar uzman olursa sizlere o kadar fayda sağlayacaktır.

Ayrıca mutlaka düzenli olarak muayene olmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Vadistanbul diş kliniği olarak bizler ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere destek olmak üzere hazırda beklemekteyiz.

Vadistanbul Diş Ağrısı, Diş Çekimi, Ortodonti, Kanal Tedavisi, İmplant Gibi Hizmetleri Hangi Klinik Profesyonel Anlamda Veriyor?

Bütün Bu Hizmetleri Alanında Uzman Kadrolar Tarafından Ekiz Clinic Bünyesinde Alabilirsiniz. 

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK TEDAVİLER

1Gunde Implant Dis i2

İmplant Tedavisi

koruyucu dis hekimligi vaka 2

Porselen Laminalar

Bonding Dis Tedavisi

Bonding Uygulaması

Dis Teli tedavisi

Ortodonti

Ekiz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Hayalinizdeki gülümsemeye kavuşabilmeniz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 212 809 47 47

Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00

[email protected]

Her türlü soru ve randevu için...

Sarıyer/İstanbul

Vadikoru, No:10/A İç Kapı No:100

İletişime Geç


Scroll to Top

Online Randevu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak hızlı bir şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz.